ORKAN Chorzemin 1:3 LZS Pinsel-Peter Krobianka Krobia

0:1 Chwaliszewski Jakub (17")

0:2 Urbański Jędrzej (77")

0:3 Urbański Jędrzej (87")

1:3 Dominiak Patryk (89")

W niedzielne po południe na stadionie miejskim w Chorzeminie doszło do starcia dwóch liderujących drużyn Orkanu Chorzemin oraz LZS PINSEL-PETER Krobianki Krobia.Mecz na szczycie ligowej tabeli lepiej dla Krobianki ułożyć się nie mógł bo już w 17 minucie meczu podopieczni trenera Dariusza Wiśniewicza wyszli na prowadzenie a na listę strzelców wpisał się J.Chwaliszewski wynik do przerwy nie uległ już zmianie po zmianie stron obraz gry nie zmienił się zbytnio gospodarze atakowali a Krobianka umiejętnie się broniła bramka na 0:2 padła w 77 minucie ładnym uderzeniem popisał się J.Urbański chwilę później bo w 87 minucie było już 0:3 a drugie trafienie w tym meczu zaliczył nie kto inny jak Jędrzej Urbański.Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie w 89 minucie rozmiary porażki zmniejszył P.Dominiak.Więcej bramek w tym meczu kibice którzy przybyli na niedzielny mecz nie obejrzeli dzięki tej wygranej Krobianka przed ostatnią kolejką została liderem ligi.Słowa uznania należą się całemu zespołowi oraz rzecz jasna Krobskim kibicom którzy w dość licznej grupie zameldowali się na trybunach w chorzeminie.