Najbliższa kolejka 1 |
Inne rozgrywki » B-klasa | |||||||||||||||
|
dzisiaj: 384, wczoraj: 239
ogółem: 3 779 444
statystyki szczegółowe
W dziale GALERIA ZDJĘĆ znajduje się krótka sesja fotograficzna z sobotniego meczu 4 ligi PINSEL-PETER Krobianka Krobia-Lubuszanin Trzcianka wygranego przez obecnego lidera z Trzcianki 0:2 serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć więcej fotografii na naszym FACEBOOKU.......
21 - Michalski Jakub (Centra Ostrów Wielkopolski)
16 - Kuczyński Dawid (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
15 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów), Kpassa Orlande (Lubuszanin Trzcianka), Pińczuk Gerard (Warta Międzychód), (Unia Swarzędz)
14 - Marcinkowski Tomasz (Obra 1912 Kościan), Urbanek Dawid (Kotwica Kórnik)
13 - Latusek Filip (Polonia Kępno), Zakrzewski Zbigniew (Tarnovia Tarnowo Podgórne)
12 - Antczak Krystian (Unia Swarzędz), Leśniewski Rafał (Nielba Wągrowiec), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Walczak Łukasz (Polonia Kępno)
11 - Kubiński Jakub (Nielba Wągrowiec), Neumann Tomasz (Unia Swarzędz), Wiśniewski Jędrzej (Farmutil Orkan Śmiłowo)
10 - Graczyk I Bartłomiej (Sokół Pniewy)
9 - Krawczyk Artur (Stainer Polonia Leszno), Robaczyński Kacper (Stainer Polonia Leszno)
8 - Chorzępa Marcin (Sokół Pniewy)
PINSEL-PETER Krobianka Krobia 0:2 (0:0) Lubuszanin Trzcianka
Bramki:
0:1 Przemysław Barabasz (61")
0:2 Paweł Iwanicki (89")
Kotwica Kórnik - Sokół Pniewy 27 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 kwietnia, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło 27 kwietnia, 17:00
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 27 kwietnia, 17:00
Victoria Września - KS Opatówek 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno - Orkan Śmiłowo 27 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód - Polonia Kępno 27 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów - Krobianka Krobia 27 kwietnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 27 kwietnia, 16:00
Obra Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 KS Opatówek 20 kwietnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 20 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Obra Kościan 20 kwietnia, 15:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia, 12:00
Krobianka Krobia 0-2 Lubuszanin Trzcianka 20 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 0-2 LKS Gołuchów 20 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 5-3 Warta Międzychód 20 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 0-0 Victoria Września 20 kwietnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Sokół Pniewy 20 kwietnia, 15:00
Olimpia Koło 0-1 Unia Swarzędz 20 kwietnia, 14:00
|